• Práce
  • Nabídka práce doplňovač zboží - Vysokoškolské / universitní

Nabídka práce doplňovač zboží - Vysokoškolské / universitní

Celkově nalezeno 4 volných míst pro práci Nabídka práce doplňovač zboží - Vysokoškolské / universitní a okolí
zobrazuji 1 - 4
Administrativní podpora e-shopu a specialista marketingu

Obsluha elektronického obchodu, objednávek, zařazování zboží do systému. Tvorba marketingové komunikace a kampaní v online platformách pro eschop a další účty.

Technologist - designer

Kontakt: e-mail: pavla.sklenarova@malfini.com Požadujeme: - VŠ vzdělání textilního směru. - Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe nebo ...

Technologist- Designer

Kontakt: e-mail: pavla.sklenarova@malfini.com Upřesňující informace: Požadujeme: - VŠ vzdělání textilního směru. - Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě ...

Technologist - Designer

Náplň práce: - Spolupracuje při vývoji stávajících / nových produktů v portfoliu produktů. - Zpracovává technické dokumentace a připravuje podklady pro výrobu. - Komunikuje s ...